Колківська громада
Маневицький район, Волинська область

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Колківської селищної ради!

Колківська селищна рада Маневицького району Волинської області, що знаходиться за адресою: смт. Колки, вул. Грушевського,42 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Колківської селищної ради.

Вимоги до кандидата на посаду:

- повна вища освіта  за  освітньо - кваліфікаційним рівнем  магістра або спеціаліста;

-   стаж роботи за фахом не менше 5 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в навчальних закладах не менше 3 років;

- вільне володіння державною мовою  та персональним комп’ютером.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні  документи :

- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із  встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах  місцевого самоврядування;

-  заповнену особову картку ( форма   П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- відомості  про  доходи та  зобов 'язання фінансового характеру  щодо себе та членів своєї сім»ї (електронна декларація);

- копія документа,  який посвідчує особу;

-копія військового квитка (для військовослужбовців та    військовозобов»язаних).

Кандидати складають письмовий іспит на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про  запобігання  корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки посадової інструкції конкретної   вакантної посади.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення  конкурсу за адресою:  смт Колки, вул. Грушевського, 42 . Довідки за  телефоном ( 03376) 3-29- 42, 3-29- 04.