Колківська ОТГ
Волинська область, Луцький район

"Веселі старти"

«Здорові діти – здорова нація» - під таким девізом 27 лютого 2018 року в ОЗНВК Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей відбулись спортивні  змагання між школами Колківської селищної ради «Веселі старти» серед учнів 3-4 класів.

16:57 27.02.2018

Річниця трагічних подій на Майдані

Сьогодні 21.02.2018 року Колківська бібліотека для дорослих спільно з працівниками Будинку культури провела патріотичну годину, присвячену 4-й річниці трагічних подій на Майдані на тему: "Ангели в терновому вінку:незламні і непоборні".  Ведучі заходи: Раїса Квач та Ольга Місан. Звучали пісні у виконанні Оксани Гапончук, Романа Романюка та Василя Курдельчука. Даний захід відвідали учні Колківського ВПУ, секретар селищної ради Ганна Лотвін та заступник голови Михайло Лобода.

17:12 21.02.2018

12.02.2018 зустріч з головою Волинської ОДА

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик продовжує працювати із керівниками новостворених об’єднаних територіальних громад. Так, вчора, 12 лютого 2018 року, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області побував в Колківській селищній раді, де провів робочу зустріч із селищним головою Олександром Палінкевичем та депутатами Колківської селищної ради, керівниками установ, організацій та активом громади. Крім того, було нагороджено Подякою Прем'єр Міністра України селищного голову Олександра Палінкевича. До привітань долучився і голова Маневицької РДА Андрій Линдюк. Після зустрічі, голова ОДА Володимир Гунчик вів особистий прийом громадян в кабінеті селищного голови.

10:33 13.02.2018

«Бафало» та «Агроситниця» розвивають галузь тваринництва

Станом на 1 січня 2018 року, поголів’я великої рогатої худоби в сільськогосподарських підприємствах району  становить 3906 голів, що в порівнянні до 2017 року більше на 199 голів, в тому числі корів 1717 голів, до відповідного періоду минулого року збільшено  на 400 голів.

16:06 07.02.2018

Всеукраїнський конкурс юних зоологів та тваринників!

З 30 січня по 3 лютого 2018 року учень 9 класу ОЗНВК "Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей" Касперський Давид Сергійович в складі збірної команди Волинської області перебував у Києві. В Національному еколого-натуралістичному центрі м.Києва він брав участь у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників, захищав дослідницьку роботу на тему  «Поширення верхівкового короїда (Ips Acuminatus) у соснових лісах ДП «Колківське ЛГ» та заходи захисту від нього» (керівник дослідницької роботи та гуртка "Юні орнітологи" Світач Ольга Василівна). Приємно, що серед великої кількості учасників з усієї країни, наш учень виборов І місце.

16:43 06.02.2018

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.

11:03 05.04.2017