Колківська громада
Маневицький район, Волинська область

Структура

ОЗНВК "Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей" (44661 Волинська область, Маневицький район, смт.Колки, вул Шкільна,3)

директор- Котеленець Віталій Дмитрович

філії ОЗНВК "Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей":

ЗОШ І-ІІ ступенів с.Старосілля

завідувач - Бричка Анатолій Микитович

ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ситниця

завідувач - Власюк Микола Іванович

ЗОШ І-ІІ ступенів с.Розничі

завідувач - Калюх Віктор Петрович

ЗОШ І ступенів с.Новоукраїнка

завідувач - Свиріпа Ростислав Романович

ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Рудники (44682 Волинська область, Маневицький район, с.Рудники вул.Центральна,46)

директор - Марчук Валерій Васильович

ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Боровичі (44666 Волинська область, Маневицький район, с.Боровичі,вул.Незалежності,6)

директор - Возняк Людмила Григорівна

ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Годомичі (44671 Волинська область, Маневицький район, с.Годомичі, вул.Шкільна,5)

директор - Шавук Василь Петрович

ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Четвертня (44670 Волинська область, Маневицький район, с.Четвертня, вул.Незалежності,2)

директор - Махновець Людмила Іванівна

ЗЗСО І-ІІ ступенів с.Грузятин (44667 Волинська область, Маневицький район, с.Грузятин, вул. В.Манзюка, 34)

директор - Аршулік Валентина Оксентіївна

ЗЗСО І-ІІ ступенів с.Криничне (44672 Волинська область, Маневицький район, с.Криничне, вул.Л.Українки,11)

директор - Махновець Галина Василівна